שבולת שירותי הדברה בע"מ - לוגו
 
 
 
 
 
 
 
073-7589319
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שאלות נפוצות

 
 
 
 
 
 
הישארו מעודכנים
 
Twitter
 
Google my business
 
Facebook
 
 
 
 

האם צריך לצאת מהבית בזמן הדברה?

 
 
מומלץ לצאת מהבית בזמן ההדברה, אולם ניתן לחזור כבר לאחר שעה ואפילו אם רוצים, ניתן גם לשטוף את הבית. במידה ויש תינוקות שזוחלים על הרצפה או בעל חיים בבית, ניתן להכניס אותם שעתיים לאחר השטיפה.
 
 

האם צריך לעשות משהו לפני ההדברה?

 
אין צורך לעשות דבר מלבד להכניס אוכל לאחסון, מלבד זה אין צורך להזיז ריהוט.
 
 
 

האם יש לריסוס ריח?

 
בריסוס של היום כמעט ואין ריח וגם אם יש מעט ריח, הוא מתנדף מהר באוויר.
 
 

כל כמה זמן רצוי לבצע הדברה?

 
בהנחה שבוצעה הדברה יסודית והשימוש הוא רק באמצעות חומרי הדברה איכותיים, ניתן לבצע הדברה מדי שנתיים, ולהקדים את חזרתם של המזיקים. הכי כדאי ובטוח יהיה לעשות הדברה מדי שנה, כך ניתן להבטיח בית נקי מנמלים ותיקנים. אולם לגבי יתר המזיקים מדובר בתופעה שיכולה לחזור על עצמה וזה תלוי בסוג המזיק.
 
 

מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים הדברה?

 
תחום ההדברה נחשב יחסית לתחום פרוץ ויש לא מעט “חאפרים” בשוק שלא בוחלים בשום אמצעי. במקרים לא מעטים מדווח על התחזות של אנשים למדבירים, לכן בטרם תזמינו הדברה, ודאו כי האדם שנותן את השרות הוא אכן מדביר מוסמך, בקשו לראות ביטוח בתוקף וודאו שהוא מספק לכם אחריות בתום העבודה.
 
 

איך מתבצע ריסוס בדירה בבניין משותף?

 
הריסוס מתבצע לכל אורך הפנלים שקרובים לרצפות בכל חלל וחלל בבית, כמו כן, בכל אדני החלונות וגם בתוך מערכות הביוב השונות. דגש מיוחד יושם בחלל המטבח, בארונות המקלחת ובשירותים, שם גם יתבצע ריסוס של כל משטחי השיש, החרסינה והארונות שנצפו כנגועים במזיקים. כפי שנאמר יש לפנות ולאחסן כל מוצר מזון בחלל המטבח ובכלל.
 
 

האם מומלץ לרסס דירה ריקה?

 
וודאי! ואפילו מדובר במצב אופטימלי ביותר להדברה, שכן ניתן לרסס במקומות אסטרטגיים בלי בעיה. פעולה מקדימה של הדברה בטרם פורקים את הריהוט תספק תוצאה הרבה יותר אפקטיבית ולזמן ממושך.
 
שאלות נפוצות בנושא הדברה
 
 

מתי אפשר לשטוף את הרצפה?

 
את הרצפה ומשטחי השיש במטבח ניתן לנגב עם סמרטוט שהוא מעט רטוב, ישר לאחר החזרה לדירה. שטיפה יסודית יש לדחות לכמה ימים לאחר שמבצעים את ההדברה.
 
 

האם יש ריסוס אחד לכל סוגי המזיקים?

 
 
 
אין חומר ריסוס אחד שמתאים לכל המזיקים, כל מזיק וחומר ההדברה שהכי מתאים עבורו.
 
 

לאחר כמה זמן מתחילים לראות תוצאות?

 
מיד! אפשר להבחין כבר ביום ההדברה בתיקנים פזורים בחלל, אלו שנפגעו ישירות בזמן הריסוס, זאת מאחר שהחומר עובר תהליך פירוק בכמה שבועות, בהם צפוי שהמזיקים שהיו בזמן ההדברה לא ישרדו זאת.
 
 

היכן אתם מספקים שירותי הדברה?

 
חברת הדברה שיבולת תספק שירותי הדברה בכל אזור המרכז והשרון.