שבולת שירותי הדברה בע"מ - לוגו
 
 
 
 
 
 
 
073-7589319
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הרחקת יונים

 
 
הרחקת יונים במרכז הארץ
 

אומרים שלום ליונים: הרחקת יונים של שבולת שירותי הדברה בע"מ

 
יונים נחשבות לסמל השלום? תגידו את זה לאלפי משפחות ובתי עסק בישראל הנמצאים מולן מדי שנה במלחמה של ממש. למרות שמדובר בחיות מופלאות, שאף נתפסות בדרך כלל כבלתי מזיקות, נוכחות שלהן במבצר הביתי שלכם היא חדשות רעות. כאשר היונים מגיעות לסביבת האדם – בין אם בחצר, במרפסת, בגג, במסתור הכביסה או בכל מקום אחר – הן עלולות להסב נזק רב, כולל נזק שלא שמים לב אליו במבט ראשון. זהו נזק שרק ילך ויתגבר אם לא פותרים את הבעיה בצורה יסודית.
 

אז מדוע נדרשת הרחקת יונים?

 
קינון יונים בסביבת הבית או העסק מביא לכמה בעיות. הראשונה שבהן היא תברואתית: היונים צפויות לפזר ב"מבצר" שלכם לשלשת, המביאה ללכלוך רב ולצורך לנקות את שטח הבית בצורה יסודית פעם אחר פעם. ייתכן שהלשלשת תביא לנזקים ארוכי טווח בתשתיות הבית, לרבות המזגן או הצנרת, הצבע או אפילו האיטום. הרכב החונה בקרבת הבית אינו חסין אף הוא, ועלול להינזק עקב לשלשת היונים. את צרכי הציפורים קשה להסיר, כאשר החומציות שבלשלשת עלולה להביא להמסה של צבע הרכב.

יונים מהוות מקור אפשרי למחלות ולחיידקים, כאשר בכוחן השלילי להעביר לאדם לא פחות מכ-60 מחלות. קינון יונים עלול לכן לגרום להידבקות בנגיפים שונים של בני הבית (למשל דרך פריטי לבוש במסתור הכביסה שהיונים מזהמות). הנפגעים העיקריים ממחלות אלה הן ילדים קטנים או לחלופין אנשים מבוגרים בעלי מערכת חיסונית לקויה.

לכך אפשר להוסיף את בעיית הכינים והפרעושים, שחדירה שלהם לבית מביאה לצורך בשירותי הדברה ייעודיים. התמונה מורכבת בבתים בהם חיות מחמד, למשל כלב או חתול. ההולכים על ארבע צפויים להיות הראשונים לסבול מהמזיקים אשר היונים מביאות לבית, ואחריהם גם בני הבית עצמם.

 

אוי ואבוי, איזו מקהלה

 
אי אפשר להתעלם, תרתי משמע, מנושא הרעש. יונה אחת מבשרת בדרך כלל על רבות אחרות שצפויות להגיע אחריה, עקב נטייתן של היונים להתקבץ בקבוצות. לכן קינון קבוצה שכזו מביא לרעש שעלול להיות בלתי נסבל, כולל בשעות בלתי שגרתיות. למעשה, היונים משמיעות רעש בעיקר בשעות הבוקר המוקדמות ובשעות הערב, מועדים בהם כל הפרה של השקט עלולה להיות בלתי נסבלת.

שימו לב שלא מדובר רק בקולות שמשמיעות היונים, אלא גם ברעש הלא נעים הנוצר כאשר ציפורניהן שורטות את הפרגולה או הגגון למשל.

 

הרחקת יונים - רק עם שבולת שירותי הדברה

 
שבולת שירותי הדברה בע"מ מספקת שירותי הרחקת יונים כבר יותר משלושה עשורים. החברה מתבססת על שיטה מוכחת, המביאה לטיפול מהיר, יעיל, מספק וארוך טווח בבעיה המורכבת. חשוב להדגיש כי בניגוד לפתרונות מקבילים אחרים, לא מדובר כאן בפעולה של הדברת יונים אלא בהרחקה שלהן מהשטח שלכם בלבד, לתקופה ארוכה. המשמעות היא שלא נעשית פגיעה ביונים עצמן.

הצוות המקצועי של החברה, הכולל מדבירים מומחים בתחומם הנמצאים תחת פיקוחו של אגרונום מוסמך, יסייע לכם להתמודד עם הבעיה באופן מלא: החל מפתרונות מניעה שיבטלו את האפשרות לביקור בלתי רצוי של היונים, דרך הרחקת יונה אחת או זוג יונים ועד להתמודדות עם מצבים שנראים כאילו יצאו משליטה. בכל אחד מהמקרים מותאם הפתרון המתאים ביותר למקום ההצטברות של היונים, לרמת המורכבות של הבעיה ולצרכי הלקוח.

החברה מספקת במקביל שירותי הדברת מזיקים אחרים – למשל נמלים, תיקנים, עכברים, זוחלים וחרקים שונים – מה שיגדיל את השקט הנפשי שלכם עוד יותר.