שבולת שירותי הדברה בע"מ - לוגו
 
 
 
 
 
 
 
073-7589319
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הדברת עכברים

 
 
 
 
 
 
Twitter
 
Google my business
 
Facebook
 
 
 
 
 

הדברה נגד עכברים מקצועית ויעילה

 
על הנזק העיקרי של המכרסמים למיניהם – בעיקר עכברים או חולדות – אתם יכולים ללמוד משמם. החיות הבלתי רצויות האלה מכרסמות את כל מה שבא ליד ושזמין עבורן בבית או בעסק, בין אם אוכל, רהיטים, שטיחים או אינספור פריטים אחרים. כאשר מדובר בהופעת מכרסמים בשדות, הנזק עלול להיות חמור פי כמה ולכלול הריסה מהירה של יבולים שלמים. לכך ניתן להוסיף את הסיכון בהעברת מחלות לאדם, ואת תחושת חוסר האונים שצפה כאשר מגלים על בעיית המכרסמים הקיימת.
 
הדברת עכברים
 
 

עכברי העיר, עכברי השדה ומה שביניהם

 
בעיית עכברים וחולדות היא קשה יותר להתמודדות בערים מאשר בשדות (ולמרבה הצער, בשנים האחרונות נוכחותם בערים בישראל עלתה פלאים, למשל עקב עבודות הרכבת הקלה). זה לא שבשדות, המכרסמים אינם מהווים בעיה. קצב הרבייה המהיר שלהם, והמזון הזמין עבורם בשפע, מביאים לכך שהם עלולים לחסל שדות שלמים תוך פרק זמן קצר. אלא שבשדות הם נתקלים באויבים אשר פוגעים בהם ומגדילים את התרחבות האוכלוסייה שלהם, דוגמת נחשים. סביר מאוד להניח שאויבים אלו לא יעשו את העבודה לבדם, כך שתידרש עדיין הדברת עכברים מקצועית, אולם הם עשויים לצמצם את היקף הבעיה.

בערים אין אויבים טבעיים, וגם החתולים עליהם תולים רבים את יהבם אינם עושים זאת בצורה ראויה. לכן אין מה שיעזור לעצור באופן טבעי את גידול אוכלוסיית העכברים והמכרסמים במקומות אלו. הבעיה חמורה במיוחד באזורים הקרובים לפחי אשפה, למזבלות ולביוב פתוח. חשוב לזכור שגילוי העכברים בבית אינו דבר פשוט. אלו הן חיות הפעילות בלילה, מצליחות לעבור במחילות בקירות ומשאירות ראיות שאינן בולטות במיוחד (למשל אוכל אכול למחצה).

 

נתקלתם בעכבר או חולדה?

 
חוששים שישנן עקבות להופעתם של מכרסמים אצלכם? אל תזניחו את זה. הפתרון המתבקש, ולעיתים גם היחידי, הוא הזמנת שירות הדברת עכברים מחברה המתמחה בכך. המדביר יוכל קודם כל לבדוק האם הבעיה אכן קיימת. מומלץ בהחלט להזמין הדברת עכברים גם אם אתם לא בטוחים בכל מאת האחוזים שאתם סובלים מהבעיה – בתחום ההדברות זהירות היא מבורכת.

מדביר מקצועי, דוגמת הצוות המרכיב את שבולת שירותי הדברה בע"מ, יוכל לפתור את הבעיה בקלות וביעילות. המדביר יבחר את השיטה המתאימה ביותר למקרה הנתון, על פי סוג המכרסמים, היקף הבעיה ומאפייני השטח: מלכודת עכברים, רעל עכברים וכדומה.

 
 
 
 
לפרטים והצעת מחיר התקשרו! 073-7589319