שבולת שירותי הדברה בע"מ - לוגו
 
 
 
 
 
 
 
073-7589319
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הדברת נמלים

 
 
 
3 דקות קריאה
 
 
 
 
Twitter
 
Google my business
 
Facebook
 
 
 
 
 

הדברת נמלים בשיבולת שירותי הדברה – הדרך הפשוטה לפתרון הבעיה

 
המטבח שלכם התמלא בנמלים? הן מהלכות להן בסדקים שבין קירות הבית, בין המרצפות או בחצר? מומלץ מאוד להיפטר מהן בהקדם האפשרי.
למרות שהנמלים יכולות ללמד אותנו כמה דברים על חריצות ועבודה קשה, בכוחן להסב נזקים ואי נעימות רבים בדיירים. הנמלים עלולות לפגוע במוצרי המזון, בחפצי הבית, במשקופים ואפילו במבנה עצמו.
החדשות הטובות: הדברת שלהן לא חייבת להיות עבודת נמלים. כל עוד פונים לחברה הדברה מקצועית, שמבינה איך עושים את זה נכון.

 
הדברת נמלים
 
 

זיהוי מקור הבעיה

 
הנמלים נוטות להתרבות בקצב מרשים. הן עושות את זה לרוב בחללים נסתרים – למשל מתחת לרצפה, בחריצי הקיר או מאחורי הארונות – בסביבת המטבח או החצר. לא פעם האשמה היא בשאריות אוכל פזורות בחלל הבית, ולכן ניקיון תדיר הוא הכרחי. אולם גם כאשר מקפידים על ניקיון, עלולה להיווצר קהילת נמלים לא רצויה.

חשוב להדגיש כי השמדה של נמלים בבית באמצעות תרסיסים ביתיים אינה יורדת לשורש העניין, ולכן אינה מספקת. לצורך הבנת הבעיה חשוב לדעת כיצד הנמלים מתנהלות: לכל קבוצת נמלים יש קן, ובו מלכה שמזדווגת ומטילה ביצים. תפקידם של שאר חברי הקבוצה הוא לפעול לצורך השגת מזון למלכה והאכלה של הזחלים. הפיתרון לבעיה עקב כך הוא איתור מלכת הקן והשמדתה, שכן שאר הנמלים תלויות במלכה. הן ימותו באופן טבעי כאשר המלכה תושמד.

 

מה הפתרון היעיל ביותר להתרבות נמלים?

 
שבולת שירותי הדברה בע"מ מציעה שירותי הדברות נמלים כבר למעלה מ-30 שנה. החברה מבצעת הדברה של נמלים בשיטה ביולוגית, באמצעות איתור קן המזיקים והמלכה. בכדי לפרק את הקן, השיטה המיטבית היא פיתיון רעלים – שיטה המובילה להרעלת המלכה וכתוצאה מכך למותן של שאר הנמלים בקן. שיטה זו מוכיחה עצמה פעם אחר פעם כמיטבית להתמודדות עם בעיית נמלים, אפילו בעיה שנראה שכבר יצאה משליטה.

החברה אף מציעה ללקוחותיה את "נמלן", תמיסה ייחודית להדברת נמלים באופן עצמאי בבית. באמצעותה תוכלו להרחיק את הבעיה בכוחות עצמכם ואף למנוע הישנות שלה.

 
סובלים מבעיית נמלים? התקשרו והזמינו ריסוס נגד נמלים עוד היום.
שבולת שירותי הדברה בע"מ תספק לכם שירות משתלם, עד לפתרון הבעיה על הצד הטוב ביותר!