שבולת שירותי הדברה בע"מ - לוגו
 
 
 
 
 
 
 
073-7589319
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הדברת זבובים

 
 
 
 
 
 
Twitter
 
Google my business
 
Facebook
 
 
 
 
 
סובלים ממכת זבובים בגינה או בבית? הדברת זבובים תעזור לכם להיפטר מהם בקלות וביעילות! כל מה שרציתם לדעת אודות הדברת זבובים, מפי שבולת שירותי הדברה בע"מ.
 
קל לזלזל בזבוב כמזיק. הוא הרי אינו עוקץ כיתושים וכפרעושים, אינו מגעיל כתיקן ואינו גורם לנזקים ניכרים לבית כמו הטרמיטים. אולם ריבוי זבובים הוא מטרד של ממש, במיוחד בשל הקשר ההדוק בין חיה זו לבעיות מעיים. המניע העיקרי לביצוע הדברת זבובים אינו הזמזום הטורדני שלהם והצקותיהם במעופם סביבנו, מפריעים ומטרידים ככל שיהיו. לבעל חיים זה ישנה השפעה שלילית יותר על חיינו, שפחות נראית לעין על פני השטח. להדברת זבובים ישנה משמעות חשובה בהרבה, הנוגעת לבריאות האדם ולתנאי היגיינה השוררים במקום בו הדברות אלה מתבצעות.
 
הדברת זבובים
 
 

מדוע כל כך חשוב לבצע הדברת זבובים?

 
כפי שכל אדם יוכל להעיד, זבוב נמשך למזון. הוא נוהג לחוג במטבח ולהתיישב על פריטי מזון שונים, בין אם הצלחות של בני המשפחה בשעת הסעודה, בין אם שאריות מזון המוטלות בכיור ובין אם שקיות אשפה פתוחות. אך אלו לא המקומות היחידים בהם הזבוב נוחת. חרק מעופף זה נמשך גם לביוב, לפסולת, לגללים ולצואה. למעשה, את שלביו הראשונים במחזור החיים, כביצה וכרימה, הוא מבלה בדרך כלל בביוב, באשפה ובצואה.

הדברת זבובים היא הכרחית מכיוון שבמעופו המזגזג, בין המזון שלנו לבין מקורות מזוהמים, הזבוב מעביר גורמי מחלות שונים היישר לאוכל שלנו. לא ביצעתם הדברת זבובים למרות ריבויים במקום? תיתכן עלייה במקרי מחלות המעיים בסביבתכם. הדברת זבובים חשובה על אחת כמה וכמה במקומות כמו מטבחים מסחריים, מסעדות, מפעלים, בתי מלון, שטחים חקלאיים וכן הלאה. במקומות אלו שמירה על ההיגיינה היא בגדר חובה, וכן ישנם תנאים פוטנציאליים להתפתחות בעיית זבובים חמורה אם ישנם מפגעים תברואתיים שאינם מטופלים כראוי.
 

מה לעשות? הדברת זבובים!

 
ישנן שיטות שונות לטיפול בנגע הזבובים המעופפים: מהדברה כימית, ריסוס וערפול ועד לפתיונות ומלכודות. עם זאת, כדאי שהמדביר יטפל לא רק בזבובים הבוגרים אלא גם ברימות הנסתרות מהעין. זאת על מנת שאלו לא יגדלו לבוגרים, והבעיה תשוב ותחזור על עצמה. לשם כך יש למצוא היכן מסתתרות הרימות ולטפל בהן בחומרי הדברה מיוחדים המיועדים עבורן.

זכרו: טיפול ברימות הוא הצעד החשוב ביותר בביצוע הדברת זבובים – הוא חותך באיבו את מעגל החיים של חרק זה, ומונע את צמיחת הדור הבא.

כדי למנוע את חזרתם של הזבובים, חשוב גם בתום ביצוע הדברת הזבובים להקפיד על ההיגיינה והתברואה במקום: לכסות את המזון היטב, לא להשאיר מצבורי אשפה פתוחים או שאריות אוכל בכיור וכן הלאה. בבתים פרטיים מומלץ בנוסף להתקין רשתות על החלונות, המצמצמות למינימום את אפשרויות כניסתם של הזבובים לפנים הבית.
 
שבולת שירותי הדברה בע"מ – הפתרון בשבילך >> להדברת זבובים.