שבולת שירותי הדברה בע"מ - לוגו
 
 
 
 
 
 
 
073-7589319
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הדברה לעסקים

 
מחפשים הדברה לעסק / למשרד?

✔️ שבולת הדברה מבצעים הדברה ירוקה לכל סוגי המזיקים: נמלים, מקקים, טרמיטים, זבובים, תיקנים ועוד..
✔️ משתמשים בחומרי ההדברה המתקדמים ביותר על בסיס צמחי, בעלי דרגת רעילות נמוכה במיוחד לבני אדם.
✔️ בפיקוח המשרד לאיכות הסביבה.
✔️ בין לקוחותינו המרוצים: מפעלי מזון, חברות תרופות, קניונים, חברות תעופה, בתי קפה, גני ילדים ועוד.
✔️ מגיעים לכל אזור המרכז והשרון
✔️ אחריות על כל הדברה!
 
 
 
 
כל בעל עסק מכיר בחשיבות של עסק מטופח ונקי למשעי, עסק שעושה רושם טוב על קהל לקוחותיו ודואג לטפח וליפות את החלל הפנימי שלו שיהיה תמיד נעים ומזמין. אחד הדברים החשובים שיש לבצע בעסק מדי תקופה, הוא הדברה מפני מזיקים. מזיקים עלולים להרוס מוצרים ותכולה של עסק, להזיק בריאותית לכל העובדים בעסק ולפגוע ברושם הראשוני של הלקוחות. על כן, מוטל על עסק בכל תחום, לבצע אחת לשנה הדברה איכותית בעזרת חברת הדברה מקצועית.

שיבולת שירותי הדברה מציעה את שירותיה לכל בית עסק באזור השרון וסביבותיה, מראשון לציון ועד נתניה. חברת שיבולת מחזיקה צוות מדבירים מקצועיים ומבצעת הדברת מזיקים לכל סוגי החרקים, ומעניקה אחריות בתום כל הדברה.
 

למה חשוב לעשות הדברה לעסק?

 
יש חשיבות גדולה בהדברה בעסק שלכם, בעיקר כלפי הלקוחות שמגיעים לעסק וגם אל מול כלל העובדים, שכן, בשנייה שמתגלים מזיקים בחלל העסק, כולם, בלי יוצא מן הכלל, יירתעו, יפחדו ובעיקר יגעלו. על כן, כדי שהעובדים ימשיכו את מלאכתם בבטחה ובתנאי סביבה סטריליים ואף לקוח לא יירתע מלהיכנס אליכם לעסק, הדברה לעסקים היא מהותית ביותר, ממש כמו ניקיון העסק. בישראל יש סוגי מזיקים כמו חרקים ומכרסמים שנוכחותם יכולה להבהיל, להלחיץ וגם לגרום נזק בלתי הפיך לסחורה כמו למוצרי מחשוב, מוצרי חשמל, מזון, מחשבים, ציוד חשמל, קרטונים מאוחסנים ועוד.
 
 
הדברה לעסקים
 

מה ההבדל בין הדברה לעסק להדברה לבית?

 
 
הדברה לעסק תהייה שונה בצורה מהותית מהדברה שמיועדת לבית, משום שהדברה בעסק תתפרש על שטח הרבה יותר גדול מאשר בית שמיועד למגורים. כמו כן, עסק גם יכול להשתרע על מקום פתוח שמאפשר גישה לכל המזיקים לתוך חלל העסק, העסק מקבל סחורה מדי יום והסחורה יכולה להגיע יחד עם מזיקים.
 

התאמת ההדברה לעסק שלך

 
כשמעוניינים לבחור חברת הדברה לעסק מוטב לעשות בדיקה אם יש גמישות בשעה על מנת שזה לא יפריע ליום עבודה ולא נרצה להפסיק פעילות רק בשל ביצוע ההדברה. הדברה לעסק תדרוש מיומנות ומקצועיות מצד החברה שמגיעה להדביר, יש לבצע איתור וניטור של סוג המזיק, להתאים את חומר ההדברה בהתאם לסוג העסק והתחשבות בפעילותו. שבולת הדברה פועלת בפיקוח המשרד לאיכות הסביבה ומעניקה שירות מקצועי מהימן ויעיל ביותר לכל בית עסק.
 
 

מחפש הדברה לעסק? רק בשבולת הדברה

 
 
שיבולת שירותי הדברה בע"מ, שמה לה למטרה להעניק את המענה הטוב ביותר בתחום ההדברה לכל בית עסק, תוך כדי שימת דגש על שירות נעים ואדיב שמספק פתרונות הדברה שונים באמצעות מגוון מוצרים וחומרים משלימים להדברה שימגרו כל סוג של מזיק כגון: מלכודת זבובים, הדברה ירוקה לתיקנים, הדברה ירוקה נגד מכרסמים, חרקנים וקטלנים חשמל לזבובים, מלכודת לחתולים, מלכודת ניטור למזיק, חומר נגד יתושים וזבובים וכדומה.