שבולת שירותי הדברה בע"מ - לוגו
 
 
 
 
 
 
 
073-7589319
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הדברה בתל אביב

 
 
 
 
 
 
הישארו מעודכנים
 
Twitter
 
Google my business
 
Facebook
 
 
 
 
 
מחפשים מדביר בתל אביב? הגעתם למקום הנכון - שבולת שרותי הדברה היא הפתרון!
ג'וקים? נמלים? יונים? טרמיטים? לא צריך לסבול יותר!
✔️ אנו מבצעים הדברה בתל אביב לכל סוגי המזיקים, בצורה מקצועית וממוקדת
✔️ משתמשים בחומרים ידידותיים לסביבה
✔️בפיקוח אגרונום מוסמך
 
 

הדברת כל סוגי המזיקים

 
הסביבה העירונית מפגישה אותנו עם שלל מזיקים כמו ג'וקים, נמלים, חולדות ויונים. לפעמים מספיקה רק המחשבה עליהם כדי לעורר בנו צמרמורת של גועל, על אחת כמה וכמה כאשר נתקלים בהם בבית או במשרד. אך מעבר לתחושה הלא נעימה, המזיקים האלה יכולים לגרום לנזקים אמיתיים כמו הפצה של מחלות או קלקול של מוצרי מזון ומכשירים שונים.
 
 
 

זיהוי ממוקד של הבעיה

 
לפעמים הלקוחות שלנו פונים אלינו עם תיאור מפורט של הבעיה אחרי שהם ראו חולדה או ג'וק שמסתובבים בבית, ולפעמים ברור שיש בעיה – אבל לא ברור מהו הגורם לה. למשל פלישה של טרמיטים או פשפשי מיטה זו תופעה שקשה יותר לאבחן, וכאן בדיוק נכנס התפקיד המקצועי שלנו.
בזכות שנים רבות של ניסיון ועבודות הדברה בתל אביב אנחנו מכירים היטב את כל סוגי המזיקים, המטרידים והמציקים.
לפני שניגש לביצוע העבודה עצמה נשמע מכם את התיאור של הבעיה ונבחן היטב את השטח כדי להבין בדיוק מהי הבעיה – כדי שנוכל לבצע את עבודת ההדברה בצורה היעילה ביותר.
 
מדביר בתל אביב
 
 

התאמת הטיפול למזיק

 
לכל מזיק יש את האופי שלו, וצריך להתאים את הטיפול ואת צורת ההדברה. סילוק של יונים לא דומה להדברת נמלים או ללכידה של חולדות. גם כאשר מדובר בהדברה של חרקים שונים צריך לדעת באיזה חומרים להשתמש, באיזה מינון, היכן ומתי לפזר אותם.
הדרך הקלה ביותר היא לפזר כמויות גדולות של רעלים שונים אשר משמידות כל דבר, אבל זוהי הדרך המסוכנת ביותר – גם לבני האדם וגם לסביבה.
בשבולת אנחנו משתמשים בחומרי הדברה המבוססים על חומרים צמחיים, ובעלי רעילות נמוכה לבני אדם. כל החומרים נמצאים בפיקוח של המשרד להגנת הסביבה, ובפיקוח של אגרונום מוסמך מטעמנו.
 
 

הדברה בבית, במשרד ובמפעל

 
שירותי ההדברה בתל אביב שאנו מספקים מותאמים הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות עסקיים. יש לנו ניסיון רב בהדברה בבתים פרטיים, בנייני מגורים, משרדים, גני ילדים, מוסדות עסקים ומפעלים שונים – ביניהם עסקי מזון ומפעלים הדורשים עבודה סטרילית.

המטרה שלנו היא לספק לכם את הפתרון המקיף והמקצועי ביותר, ולעשות זאת במינימום הפרעה לחיי היומיום או להתנהלות התקינה של העסק. כמובן שבטרם ביצוע העבודה נבצע את כל התיאומים הדרושים מולכם, ונספק הנחיות לגבי שהייה במבנה בזמן העבודות ולאחריהן.

 

שבולת – שירותי הדברה בתל אביב

 
מחפשים מדביר בתל אביב? פנו אלינו עוד היום כדי לקבל הצעת מחיר הוגנת!

הצוות המקצועי שלנו עומד לרשותכם, נשמח לענות על כל שאלה ולקבוע את מהלך הטיפול המתאים ביותר לבית או לעסק שלכם. אם אתם מחפשים חברת הדברה בתל אביב אנחנו כאן בשבילכם כדי לספק לכם מדביר במהירות וביעילות בלתי מתפשרת!