שבולת שירותי הדברה בע"מ - לוגו
 
 
 
 
 
 
 
073-7589319
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הדברה ברמת השרון

 
 
 
 
 
 
הישארו מעודכנים
 
Twitter
 
Google my business
 
Facebook
 
 
 
 
 
אוי לא! שוב מצאתם ג'וק אחרי שריססתם ממש בשבוע שעבר?? האמת העגומה היא שתיקנים ומזיקים אחרים הם יצורים מתוחכמים, שמצליחים להיכנס דרך סדקים צרים בחיפוש אחרי מזון או מקום להתרבות. מלבד ההרגשה המגעילה שהם מעוררים בנו, הם יכולים לגרום לנזקים של ממש לרכוש. וזו בדיוק הסיבה שאנחנו בשיבולת עומדים לרשותכם עם שירותי הדברה ברמת השרון – ברמה המקצועית ביותר!
 
 

אילו שירותי הדברה אנחנו מציעים?

 
שבולת שרותי הדברה מציעים מגוון שירותים של הדברת מזיקים והרחקת יונים:
  • הדברה עבור בתים פרטיים
  • הדברה במשרדים ובבית העסק
  • שירותי הדברה במפעלים, הן בסביבת הייצור והן בסביבת האריזה והאחסון
  • הדברה למסעדות, בתי קפה ומטבחים תעשייתיים
  • טיפול בפרויקטים מורכבים ורגישים
 
 
הדברה ברמת השרון
 
 

הדברה מקצועית, איכותית וקפדנית

 
כשאתם מזמינים מדביר ברמת השרון חשוב שתקבלו את המענה המקיף ביותר, והמשמעות היא קודם כל לאבחן את הבעיה. הסיבה היא שלכל מזיק יש את אורח החיים הספציפי שלו, וטיפול בקן של נמלים שונה מטיפול בג'וקים שהתרבו בביוב וכעת יוצאים החוצה לסביבת הבית או המסעדה.
בזכות אבחון נכון ומדויק של הבעיה אפשר לבחור את דרך הטיפול הטובה ביותר, שלוקחת בחשבון גם את האופי ואורח החיים של המזיק
ועל ידי טיפול נכון פותרים את הבעיה מהשורש.
 
 

גמישות והתאמה לתנאים

 
 
אנחנו בשבולת שירותי הדברה יודעים כי מלבד תחושת הגועל והדחייה שמעורר המטרד עצמו, גם הזמנה של מדביר יכולה להיות מבצע מורכב – במיוחד כאשר מדובר בסביבת עבודה מורכבת. כמו למשל במפעלים שבהם יש עבודה עם חומרים רגישים שדורשים סטריליות, או בבתי עסק שעוסקים במזון כמו בתי קפה ומסעדות ולכן חלק משמעותי בעבודה של מדביר היא לקחת בחשבון את כל המאפיינים ולבחור את דרך הפעולה הכי מתאימה.
 

אנחנו שומרים על הבריאות שלכם

 
מדי פעם מתפרסמות בתקשורת כותרות איומות ונוראיות על תאונה כתוצאה משימוש לא אחראי בחומרי הדברה. אחד הדברים שהכי חשובים לנו הוא לבצע את העבודה בצורה בטוחה, ובצורה שלא תסכן את הבריאות שלכם!

העבודה אצלנו בשיבולת נעשית תמיד בפיקוח של אגרונום ובפיקוח של משרד החקלאות והמשרד להגנת הסביבה. אנו עובדים עם חומרי הדברה בעלי רעילות נמוכה לבני אדם, ומשתמשים תמיד רק בכמות הדרושה לביצוע העבודה ולא יותר מזה.
הגיע הזמן להפסיק לסבול ממזיקים! צרו אתנו קשר עוד היום :)