שבולת שירותי הדברה בע"מ - לוגו
 
 
 
 
 
 
 
073-7589319
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הדברה בכפר סבא

 
 
 
 
 
 
הישארו מעודכנים
 
Twitter
 
Google my business
 
Facebook
 
 
 
 
 
מחפשים מדביר בכפר סבא? הגעתם למקום הנכון! שבולת הדברה מספקים מענה והדברה מקצועית לכל סוגי המזיקים: ג'וקים, עכברים, טרמיטים, נמלים וכו'..
צרו איתנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם!
 
 

הדברה לבית או לעסק, למסעדה או למפעל

 
כל אחד מאיתנו נתקל לא פעם במזיקים שונים כמו ג'וקים, נמלים, יונים וחולדות. הסביבה העירונית שבה אנחנו חיים מספקת להם סביבת מחיה אידיאלית – הרבה מקומות מסתור ומזון בשפע. ולכן הם מוצאים את דרכם אל הבתים, מקומות העבודה, החנויות והמסעדות. ואנחנו בוודאי לא צריכים לספר לכם איזה מטרד זה...

שירותי ההדברה בכפר סבא של שבולת מותאמים גם ללקוחות פרטיים וגם למגזר הציבורי והמגזר העסקי. יש לנו ניסיון רב בעבודה בבתים פרטיים ובבנייני מגורים, במבני ציבור, גני ילדים, משרדים, מסעדות ומפעלים. לכל אחד מהמקומות האלה יש את המורכבות שלו, והמדבירים המקצועיים שלנו ערוכים כדי לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר!

 
 
הדברה בכפר סבא
 
 

אל תסבלו - פשוט התקשרו

 
כאשר אתם מזמינים מדביר בכפר סבא אתם מצפים לקבל פתרון שישפיע באופן מיידי – ואתם כמובן צודקים! ההדברה צריכה לתת מענה מיידי וגם להיות רלוונטית לטווח הארוך. לפעמים יספיק טיפול אחד ולפעמים יהיה צורך בטיפולים קבועים אחת לכמה חודשים כדי למנוע את החזרה של המזיקים. כך או כך, אתם תחושו בהבדל ממש לאחר ההדברה.

אנו נאבחן תחילה את מקור הבעיה, נחליט על הטיפול המתאים ביותר ונמליץ לכם כיצד צריך לפעול. זאת בגלל שלכל מזיק יש את האופי שלו, ואת הדרך הכי נכונה להתמודד מולו.
 
 

הדברה בטוחה בפיקוח אגרונם מוסמך – יש דבר כזה

 
אחד הדברים שהכי חשובים לנו כאשר אנחנו מבצעים הדברה לשמור על הבטיחות של הלקוחות שלנו, של האנשים שנמצאים במבנה וכמובן על הסביבה עצמה.

אנחנו משתמשים בחומרי הדברה מתקדמים על בסיס צמחי, ובעלי רעילות נמוכה לבני אדם.
חשוב לנו שתוכלו ללכת לישון בראש שקט, בידיעה שהבעיה נפתרה מבלי לסכן אף אחד.
✔️ כל החומרים שבהם אנחנו משתמשים מאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה, ונמצאים תחת פיקוח של אגרונום מוסמך מטעמנו.
✔️ בטרם נגיע לבצע את ההדברה ניתן הנחיות ספציפיות בנוגע לשהייה במבנה במהלך ההדברה ולאחריה.
✔️ בזכות הניסיון הרב שלנו בכפר סבא והשרון אנו מודעים היטב למורכבויות השונות שיש כאשר עובדים בבנייני מגורים, בעסקים וכדומה.

 
מחפשים מדביר בכפר סבא? צרו איתנו קשר עוד היום כדי לקבל הצעת מחיר הוגנת! הצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לרשותכם :)