שבולת שירותי הדברה בע"מ - לוגו
 
 
 
 
 
 
 
073-7589319
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הדברה בהרצליה

 
 
 
 
 
 
הישארו מעודכנים
 
Twitter
 
Google my business
 
Facebook
 
 
 
 
 
 
סובלים מבעיית מזיקים בבית, במשרד או במפעל? מלבד ההרגשה הלא נעימה שזה מעורר, המזיקים כשמם כן הם – בעלי חיים שיכולים לגרום לנו לנזקים לציוד, למזון ולבריאות שלנו.
שבולת שירותי הדברה היא אחת החברות הוותיקות והמקצועיות במשק, ואנחנו כאן בשבולת כדי לתת לכם את המענה המקיף והמקצועי ביותר לבעיה!
 

טיפול בבעיה – מהשורש

 
הדרך הכי מהירה להתמודד עם מזיקים היא להשתמש במגוון רעלים ביתיים כמו קוטל חרקים, אבל זו בהחלט הדרך הכי פחות יעילה. הסיבה לכך היא שכדי לפתור את הבעיה – חייבים לטפל בה מהשורש. ולכן כאשר אתם מחפשים שירותי הדברה בהרצליה, תקבלו מאתנו את המענה המקיף ביותר:
  • נבחן את השטח כדי לזהות את סוג המזיק ואת האזור שבו הוא חי
  • נחליט על אופן הטיפול בהתאם לסוג של המזיק
  • במהלך העבודה נשלב שימוש בחומרים קצרי טווח כדי לתת מענה מהיר, לצד חומרים בשחרור איטי שמטרתם לפתור את הבעיה לטווח הרחוק
 
 
 

לפגוע במזיק ולא בסביבה

 
אחד החששות שיכולים לעלות כאשר מזמינים מדביר בהרצליה, הוא משימוש מוגזם בחומרי הדברה שונים. חשוב לזכור שהמשמעות של חומר הדברה הוא שזה חומר שרעיל ליצורים חיים, ולכן הוא מצליח לפגוע בתיקנים ובמזיקים השונים.
ולכן אחד הדברים שאנחנו שמים עליהם את הדגש הוא לעבוד אך ורק עם חומרים בעלי רעילות נמוכה לבני אדם, ולהשתמש רק בכמות שדרושה כדי להיפטר מהמזיק. כל עבודה אצלנו בשבולת מלווה בייעוץ ופיקוח של אגרונום מוסמך, ועומד בכל הסטנדרטים המחמירים של המשרד להגנת הסביבה.
 
 

הדברה בהרצליה לבתים פרטיים, עסקים ומפעלים

 
לאורך כל שנות הפעילות של שבולת שרותי הדברה, נתנו מענה לאנשים פרטיים, לעסקים מסוגים שונים וכן למפעלים ומתחמים גדולים. לכל אחד מהם יש את המורכבות שלו שצריך להבין ולאפיין בשטח, ולהחליט על אופן הטיפול המתאים ביותר.
עבודה בבית פרטי יכולה להיות פשוטה יותר בגלל השטח המצומצם, אבל מצד שני חשוב במיוחד להקפיד על שימוש בחומרים בעלי רעילות נמוכה כדי לא לסכן את הילדים ואת חיות המחמד. בעבודה במשרדים ובמפעלים אנחנו נותנים מענה מקיף לשטחים גדולים הרבה יותר, מתוך הבנה של המורכבות הגדולה. עבודות הריסוס נעשות בתיאום מראש, בשעות שאינן פוגעות בשעות העבודה וכמובן שאינן מסכנות את העובדים, את הציוד והסחורה.
 
 
 

הזמנת מדביר בהרצליה

 
מחפשים חברת הדברה בהרצליה? אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר עוד היום! בשיחה נברר את הפרטים וביחד נחליט על דרך הטיפול האידיאלית.
צרו קשר והיפטרו סוף סוף מהמזיקים! :)