שבולת שירותי הדברה בע"מ - לוגו
 
 
 
 
 
 
 
073-7589319
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הדברה בגבעתיים

 
 
 
 
 
 
הישארו מעודכנים
 
Twitter
 
Google my business
 
Facebook
 
 
 
 
 
שוב הנמלים משתלטות על המטבח? ראיתם ג'וק רץ בפינה של החדר?
אין ספק, ליצורים הקטנים האלה יש יכולת מופלאה להרוס לנו את היום. הם קטנים וחמקמקים, מוצאים תמיד את החריץ הקטן שדרכו אפשר להיכנס ולהשתלט על הבית או על המשרד. ריסוס בקוטל חרקים ביתי אולי יעזור באופן נקודתי, אבל כאשר הבעיה חוזרת על עצמה – הגיע הזמן להתקשר למדביר. שבולת שירותי הדברה כאן לשירותכם! בין הלקוחות שלנו תוכלו למצוא משרדים, קניונים, חברות תקשורת ועוד.
 
 

מה ההבדל בין הדברה ביתית להדברה מקצועית?

 
בכל חנות אפשר לקנות היום קוטלי חרקים שמגיעים בתרסיס או בג'ל, ומיועדים לשימוש ביתי כנגד מגוון של מזיקים – תיקנים, נמלים וכו'. התכשירים הללו מכילים חומרים רעילים שפוגעים בחרק באופן מיידי וגורמים למותו. בתור פתרון נקודתי ומיידי – זה עובד. אבל זה לא פותר את מקור הבעיה, וכאן בדיוק טמון ההבדל. פנייה לחברת הדברה מספקים מענה מקצועי, איכותי ומקיף שמטרתו לזהות את מקור הבעיה ולהתאים לה את דרך הטיפול שתיתן מענה לטווח הארוך.
 
 
הדברה בגבעתיים
 
 

מתי כדאי להזמין הדברה בגבעתיים?

 
לא בכל פעם שרואים נמלה משוטטת יש צורך לקרוא למדביר, אבל חשוב להיות עם יד על הדופק ולזהות את הסימנים הראשונים שהבעיה עומדת להחמיר.
  • תיקנים (ג'וקים) – בבית פרטי אפשר להמתין עד אחרי שניים – שלושה מקרים שבהם נתקלתם בג'וק, אבל בעסקים ובמיוחד במקומות גדולים ומקומות שמגישים אוכל תצפית אחת של ג'וק כנראה מסמנת שיש עוד בסביבה וחשוב לטפל בהם במהירות.
  • עכברים – כבר עם הסימן הראשון מומלץ לפנות אל מדביר בגבעתיים, כיוון שעכברים מתרבים במהירות ויכולים לגרום למגוון רחב מאוד של נזקים למזון וגם לציוד.
  • נמלים – נמלים חיות בקן, כלומר במקום שבו יש נמלה אחת סימן שיש בסביבה עוד הרבה. בשלב הראשון מומלץ לנקות את הסביבה ולסלק שאריות של מזון, ואם זה לא עוזר ומכת הנמלים נמשכת – אין ברירה אלא להזמין הדברה.
  • יונים – יונים הן מטרד גדול, הן מבחינה בריאותית והן מבחינת הרעש והנזק שהן גורמות. ברגע שיש יונים שנמצאות כל הזמן בסביבה של הבית או העסק – אין ברירה אלא לטפל במטרד בצורה מקצועית.
 

כל הסיבות לפנות לשבולת שירותי הדברה

 
שבולת שירותי הדברה היא אחת מהחברות הוותיקות והמקצועיות בשוק, עם כ-40 שנות ניסיון.
השירות שאנחנו מציעים מבוסס על עבודה עם אנשי מקצוע, כולל ייעוץ וליווי של אגרונום וכן פיקוח של המשרד לאיכות הסביבה. לאורך השנים עבדנו עם פרטיים וכן ללקוחות עסקיים, כולל טיפול בפרויקטים מורכבים כמו מפעלים גדולים, וביניהם מפעלי תרופות, מסעדות ומקומות נוספים שעוסקים בייצור של מזון.

מחפשים מדביר בגבעתיים? צרו קשר עם שבולת שרותי הדברה ונשמח לסייע!