הדברה בפיקוח אגרונום

כאשר מדברים על כל התרחישים האחרונים, חשים החמצה ואפילו חשש מסוים כי לא מעט אנשים נפגעים משירותי הדברה שאינם מקצועיים. מה היתרון של בחירת שירותי הדברה בפיקוח אגרונום? האם מדברים על שירות שחייב לקחת או מומלץ לקחת? במאמר הבא נעסוק בעיקר על יתרונות ועל היכולת להשאיר את השקט במקום הראוי נוכח בחירת שירותי הדברה בפיקוח הרצוי.

על פרעושים וכל מה שביניהם

אם אתם מתגרדים בבית, כנראה שיש לכם בעיות עם ביקורם של הפרעושים בשנית. הגרד בא לידי ביטוי בביקורם של הפרעושים ועליכם לשים לזה סוף. באיזו הדברה תבחרו? ראוי שהיא תתרחש באמצעות פיקוח של אגרונום. לאור כל המקרים האחרונים, פיקוח יכול לסייע להשיג את המטרה מבלי לפגוע באנשים מסביב. כיצד מבצעים הדברת פרעושים על הצד הטוב ביותר מבלי שמישהו יפגע? ממה ניזון הפרעוש המצוי? הוא למעשה ניזון מדם ומכאן שהוא מחפש ומתיישב על כלבים, חתולים ואפילו בני אדם. כאן למעשה מדברים על עקיצות ועל איכות חיים ירודה. זה העוקץ אתכם, בא לידי ביטוי בפרעוש בוגר ולא בזחל הקטן שלא ניזון מהדם.

להדביר את הפרעוש

הדברת פרעושים יעילה תתרחש באמצעות אגרונום מקצועי אשר יידע לסלק בצורה יעילה את מעגל החיים של החיה העוקצנית. חיסול פרעושים בוגרים יתרחש אך ורק על ידי מקצוענים אשר יסייעו לכם להפסיק את העקיצות אחת ולתמיד. גם היכולת למגר את הזחלים והביצים – כאן למעשה עולה ההצלחה על כל השאר. ראוי לציין כי הדברת פרעושים מתמקדת בצורות החיים של החרק, זאת על מנת למגר את הדברים אחת ולתמיד. יש לחסל את הבוגרים ואת הקטנים בו זמנית ומכאן שיש לדרוש פתרון משולב על מנת למגר את הבעיות מכל כיוון. אז כיצד תוכלו לאתר שירותים ראויים אשר יספקו פתרון באופן הנכון?

לבחור בעלי מקצוע

1.    יש לברור חברה עם פתרונות קבועים לכל מצב. יש לברור חברה המתמחה כעשור לפחות בפרט שמדברים על הדברה.
2.    יש לברור ידע והכרות עם התחום על מעגל חיים ותכונות של המזיק על בוריה.
3.    יש לאתר גופים המבינים ביכולת לתאם את הפעולה הטובה ביותר להשמדה מצוינת ובלתי חוזרת.
4.    יש לברור חברות הברה עם רעילות נמוכה ככל האפשר על מנת שלא לפגוע באנשים המתגוררים בסמוך. כאן יש לברור את פיקוחו של האגרונום המוסמך –זה שעובד בהיתר של משרד להגנת הסביבה. כך למעשה עולים על הדברים.

| הדברה בפיקוח אגרונום || הדברה לפני אירוע || אירועים |
  • ר.ס.ס. פוסטים אחרונים
  • הדפס עמוד זה
  • ספר לחבר
  • הוסף לפייסבוק
  • הוסף לגוגל סימניות
  • הוסף ציוץ בטויטר
התיקנים (ג'וקים) השתלטו על ביתכם? הדברת תיקנים- השיטה הבטוחה והיעילה

לרבים מאיתנו מראה של ג'וק ברחבי הבית מעורר צמרמורת ותחושת גועל. התיקנים לרוב  גדולים ומרתיעים משאר החרקים הזוחלים בעיקר בשל גודלם וגם בשל העובדה כי חלקם מעופפים ומסבים אי נוחות רבה מאוד בעת שהותם בבית.
הדברת ג'וקים- החשיבות

התיקנים נוטים להתרבות דרך מוצרי מזון או להגיע לבית דרך הביוב (צנרת הניקוזים). מעבר למראה הלא נעים שלהם ולתחושת הפחד והגועל שהם מעוררים ישנן סיבות מרכזיות שבגינן רצוי להדביר תיקנים. רבים לא יודעים, אך תיקנים מביאים עמם מחלות רבות ותגובות אלרגיות. הם יכולים לעורר נזלת, אסטמה ודלקות שונות ובשל עובדה זו הדברת תיקנים היא הכרחית על מנת לשמור על בריאות הדיירים בבית.
 
שבולת הדברות: מומחים בהדברת תיקנים - ג'וקים

אמצעי זהירות- לפני ואחרי

לאחר ההדברה: לאחר הדברת ג'וקים כדאי לנקוט במספר אמצעי בטיחות. מינון החומרים הכימיים של ההדברה הוא נמוך ופוגע בתיקנים ולא בבני אדם, אך מומלץ להקפיד על הוצאת מזון וכלי אוכל מחדר המטבח בעת ההדברה וכמו כן אם ישנם ילדים בבית רצוי להרחיק את כל הצעצועים שהם משחקים איתם במקום מוגן. ילדים רבים נוטים להכניס צעצועים לפה ורצוי להקפיד על הרחקתם מאיזור ההדברה.
 
לפני שתצטרכו הדברה- להקדים תרופה למכה: בכדי להמנע מהצורך בהדברת תיקנים כדאי לנקוט במס' צעדי מנע- תחילה, כדאי לנקות היטב שאריות מזון, לסגור בקופסאות הרמטיות את המאכלים השונים ולאחסן אותם במקום קריר ומוגן. כמו כן להקפיד לא להשאיר מים עומדים באיזור הבית ולסגור פתחי ניקוז כמו בכיורים ובאמבטיה באמצעות מסננת. פעולה זו תחסום את הגישה העיקרית של הג'וקים לבית.
 


 
נקסט מדיה, קידום ובניית אתרים