שירותי הדברה וריסוס

להדביר ירוק

כאשר מדברים על טרמיטים, מדברים על מזיקים קשים ביותר בתחום של הדברה. אם תשאלו את טובי המדברים הם יעידו כי ראוי למגר את הבעיה משורשה וכאן אין לתת את הדעת כי הדברים יעברו מעצמם אלא בבחירה של מדביר מקצועי בלבד.

מה אתם יודעים על טרמיטים?

טרמיטים הם למעשה חרק קטן המצוי בעצים יבשים ומתים. כמו כן, ניתן לאתר אותו גם בקרקע והוא מזיק ומסוכן- זאת בגלל תזונתם הלקויה. טרמיטים ניזונים מעצים, משקופים, דלתות וכל השאר. הם אוכלים עץ מבפנים ולמרות שכלפי חוץ לא  ניתן לראות זאת, הטרמיטים דואגים לכרסם ולצור הרס עד למצב של קריסה עתידית.

כך תזהו את הטרמיטים

סימני ההיכר של טרמיטים באים לידי ביטוי כמצבורים קטנים של חול ליד המשקוף או בפינות, כך גם דקירות המשקוף לדלת תאשר את החשש כי הטרמיטים כבר שם. אם תגלו כנפיים שקופות בכל הבית, שהרי זה גם סימן לביקורם בפועל. זאת הסיבה מדוע יהיה עליכם לבחור מדביר או מטפל אשר ימגר את התופעה אחת לשנה ויסייע לכם להשאיר את הטרמיטים הרבה מאחור.

כיצד ניתן להימנע מטרמיטים?

יש לצור מצב של אוורור במקום. אין לסתום את החורים שהרי באמצעות טחב רק תגדילו את תוחלת חייהם של אלו. בזמן הבנייה יש לדרוש מקבלן בנייה שלא לצור יסודות בנייה מעץ, כך גם באשר לבניית פרגולה- מכאן שיהיה צורך לשמור על פער של 40 ס"מ בין האלמנט לבין חיבור העץ לקרקע.  

לבחור את הטוב ביותר- מקצוענים

אם תרצו לאתר מדבירים מקצועיים, יהיה עליכם לזמן בעל מקצוע מנוסה בתחום הריסוס, אחד המבין בעניין של טרמיטים ולא יבזבז את זמנכם וכספכם מבעוד מועד. אם לפתור את הבעיה, שהרי לפתור אותה באמצעות מקצוענים בלבד. יש לאתר בעל מקצוע מומחה אשר יציג המלצות בהתאם, כך גם עבודה ורישיון בתוקף תוך כדי הנחיות מדויקות אשר יינתנו לבאי הבית והסביבה. העלות משתנה על פי המיקום שאותו יהיה צורך להדביר ומכאן ראוי כי תתאמו תיאום מלא ופגישה ראשונית אשר תעניק לכם את השירות הטוב ביותר.

 


| טרמיטים || הדברה || ריסוס |
  • ר.ס.ס. פוסטים אחרונים
  • הדפס עמוד זה
  • ספר לחבר
  • הוסף לפייסבוק
  • הוסף לגוגל סימניות
  • הוסף ציוץ בטויטר
התיקנים (ג'וקים) השתלטו על ביתכם? הדברת תיקנים- השיטה הבטוחה והיעילה

לרבים מאיתנו מראה של ג'וק ברחבי הבית מעורר צמרמורת ותחושת גועל. התיקנים לרוב  גדולים ומרתיעים משאר החרקים הזוחלים בעיקר בשל גודלם וגם בשל העובדה כי חלקם מעופפים ומסבים אי נוחות רבה מאוד בעת שהותם בבית.
הדברת ג'וקים- החשיבות

התיקנים נוטים להתרבות דרך מוצרי מזון או להגיע לבית דרך הביוב (צנרת הניקוזים). מעבר למראה הלא נעים שלהם ולתחושת הפחד והגועל שהם מעוררים ישנן סיבות מרכזיות שבגינן רצוי להדביר תיקנים. רבים לא יודעים, אך תיקנים מביאים עמם מחלות רבות ותגובות אלרגיות. הם יכולים לעורר נזלת, אסטמה ודלקות שונות ובשל עובדה זו הדברת תיקנים היא הכרחית על מנת לשמור על בריאות הדיירים בבית.
 
שבולת הדברות: מומחים בהדברת תיקנים - ג'וקים

אמצעי זהירות- לפני ואחרי

לאחר ההדברה: לאחר הדברת ג'וקים כדאי לנקוט במספר אמצעי בטיחות. מינון החומרים הכימיים של ההדברה הוא נמוך ופוגע בתיקנים ולא בבני אדם, אך מומלץ להקפיד על הוצאת מזון וכלי אוכל מחדר המטבח בעת ההדברה וכמו כן אם ישנם ילדים בבית רצוי להרחיק את כל הצעצועים שהם משחקים איתם במקום מוגן. ילדים רבים נוטים להכניס צעצועים לפה ורצוי להקפיד על הרחקתם מאיזור ההדברה.
 
לפני שתצטרכו הדברה- להקדים תרופה למכה: בכדי להמנע מהצורך בהדברת תיקנים כדאי לנקוט במס' צעדי מנע- תחילה, כדאי לנקות היטב שאריות מזון, לסגור בקופסאות הרמטיות את המאכלים השונים ולאחסן אותם במקום קריר ומוגן. כמו כן להקפיד לא להשאיר מים עומדים באיזור הבית ולסגור פתחי ניקוז כמו בכיורים ובאמבטיה באמצעות מסננת. פעולה זו תחסום את הגישה העיקרית של הג'וקים לבית.
 


 
נקסט מדיה, קידום ובניית אתרים