הדברה במסעדות

תרחיש של חרק שנופל בצלחת הסועדים, הינו הרבה מעבר לתרחיש לא נעים או חד פעמי. כאשר אתם נתקלים בתרחיש שכזה, אתם למעשה מדברים על איבוד אימון באשר לבחירת מסעדה. מכאן שאין לקחת סיכונים בפרט שאתם פותחים עסק חדש או רוצים לטפח את הישן. הכול טוב ויפה עד שהחרק מבקר בצלחת ומשם הדרך קצרה ביותר למפולת. האם אפשר אחרת? קוראים לזה הדברה במסעדות ופתרון זה בהחלט יכול לספק לא מעט תשובות לשימור בית העסק והעניין התברואתי בפרט.

להדביר נכון- הדברה במסעדות

הדברת מסעדות שונה ביחס להדברה של בית. הדברת מסעדות באה לידי ביטוי באיתור המקום ומיגור לתמיד של קינון המזיקים בפועל. בין היתר, יתרון של הדברת מסעדות, בא לידי ביטוי בבדיקת מקררים ואריזות מזון. כך גם פתחי ניקוז של ביובים וכד'. לאחר בדיקות שאין חרקים במקום מתחילים מדבירים מקצועיים להשליך חומר הדברה ולמנוע קינון או חדירה לא בריאה של מכרסמים כאלה ואחרים. חשוב לציין, כשמדברים על מסעדה, מדברים על הרס גדול בהיבט הפיזי, הנפשי ובעיקר העסקי. התוצאה מביאה יכולת של השארת המקננים או החרקים הרחק מהאוכל שבמטבח. כך למעשה ניתן לשמור על סביבת המסעדה כולה.

שירותים ועלויות

בין השירותים והעלויות של בעלי המסעדה, ראוי לציין כי תכנון בית העסק ללא הדברה איננו תכנון נכון. חשוב לקחת בחשבון את הזמנת המדביר אחת לחודש לפחות- זאת לצורך הדברה מכל מיני מזיקים לרבות מכרסמים מסוכנים. העלויות משתנות על פי אופי הבחירה של העבודה לרבות כמות העובדים וזמן העבודה בפועל. ההבדלים בתשלום באים לידי ביטוי גם בהדברת חולדות או סתם תיקנים או  נמלים. מדבירים שידרשו עלויות יקרות יותר יבואו לידי ביטוי בחומרי הדברה ללא ריח ויכולת לשוב למסגרת עבודה רגילה ללא בעיה.

יתרונות של הדברה

חשוב לציין כי בכל דבר קיימת דרישה לרבות יתרון. הדברה מנצחת הינה הדברה המוכרת בחוק. בכדי שלא לפגוש את התיקנים במטבח, יש לאטום את כל הסדקים, מחילות, פתחים ולא לאחסן את המזון על הרצפה. יתרונות של הדברה בהחלט מספקים את השקט כי אפשר להסתובב במטבח ללא חשש מיותר. כך למעשה מצליחים לצור את השקט התעשייתי בכל מקום ובפרט במסעדה אליה מגיעים לא מעט סועדים התרים אחר טעם משובח לצד בטיחות ותברואה במקום. בסיכום דבר, אם מדברים על הדברה, מדברים על סטריליות לצד אנינות טעם מקצועית שאיננה מתפשרת על הטוב ביותר.
| הדברה במסעדות || הדברה לעסקים || מוסדות || מפעלים |
  • ר.ס.ס. פוסטים אחרונים
  • הדפס עמוד זה
  • ספר לחבר
  • הוסף לפייסבוק
  • הוסף לגוגל סימניות
  • הוסף ציוץ בטויטר
התיקנים (ג'וקים) השתלטו על ביתכם? הדברת תיקנים- השיטה הבטוחה והיעילה

לרבים מאיתנו מראה של ג'וק ברחבי הבית מעורר צמרמורת ותחושת גועל. התיקנים לרוב  גדולים ומרתיעים משאר החרקים הזוחלים בעיקר בשל גודלם וגם בשל העובדה כי חלקם מעופפים ומסבים אי נוחות רבה מאוד בעת שהותם בבית.
הדברת ג'וקים- החשיבות

התיקנים נוטים להתרבות דרך מוצרי מזון או להגיע לבית דרך הביוב (צנרת הניקוזים). מעבר למראה הלא נעים שלהם ולתחושת הפחד והגועל שהם מעוררים ישנן סיבות מרכזיות שבגינן רצוי להדביר תיקנים. רבים לא יודעים, אך תיקנים מביאים עמם מחלות רבות ותגובות אלרגיות. הם יכולים לעורר נזלת, אסטמה ודלקות שונות ובשל עובדה זו הדברת תיקנים היא הכרחית על מנת לשמור על בריאות הדיירים בבית.
 
שבולת הדברות: מומחים בהדברת תיקנים - ג'וקים

אמצעי זהירות- לפני ואחרי

לאחר ההדברה: לאחר הדברת ג'וקים כדאי לנקוט במספר אמצעי בטיחות. מינון החומרים הכימיים של ההדברה הוא נמוך ופוגע בתיקנים ולא בבני אדם, אך מומלץ להקפיד על הוצאת מזון וכלי אוכל מחדר המטבח בעת ההדברה וכמו כן אם ישנם ילדים בבית רצוי להרחיק את כל הצעצועים שהם משחקים איתם במקום מוגן. ילדים רבים נוטים להכניס צעצועים לפה ורצוי להקפיד על הרחקתם מאיזור ההדברה.
 
לפני שתצטרכו הדברה- להקדים תרופה למכה: בכדי להמנע מהצורך בהדברת תיקנים כדאי לנקוט במס' צעדי מנע- תחילה, כדאי לנקות היטב שאריות מזון, לסגור בקופסאות הרמטיות את המאכלים השונים ולאחסן אותם במקום קריר ומוגן. כמו כן להקפיד לא להשאיר מים עומדים באיזור הבית ולסגור פתחי ניקוז כמו בכיורים ובאמבטיה באמצעות מסננת. פעולה זו תחסום את הגישה העיקרית של הג'וקים לבית.
 


 
נקסט מדיה, קידום ובניית אתרים